web statistic

 

محصولات چطور به دست ما میرسد

 

پس از ثبت خرید و پرداخت آنلاین هزینه محصولات در سبد خریدتان، لیست خریدهای همه مشتریان به انبار محصول رفته و پس از تدارک محصولات خریداری شده از فروشگاه باران که در طول یک روز گذشته انجام شده، همه سفارشات از مسیر دفاتر پست رسمی، به آدرس هر مشتری ارسال میشود. که در مدت 2 تا 5 روز کاری درب منزل شما مشتری گرامی تحویل میشود.


 

تاریخ انقضای محصولات

 

دستاوردهای فروشگاه باران بدلیل طبیعی و گیاهی بودن کامل، و بدون نگهدارنده بودن. دارای زمان مصرف بلند مدت نیستند. بیشتر محصولات پس از تولید، تا دوسال تاریخ مصرف دارند. به همین دلیل شرکت تولید کننده امکان برگشت محصولات خود را تضمین نموده

 

نوشته و متن عربی، روی محصولات

 

تولیدات بهداشت وسلامت فوراور و اوریفلیم با دو نوشتار عربی و انگلیسی یافت میشود.

 

 

 محصولات فوراور و اوریفلیم  موجود در ایران، بیشتر از مسیر خلیج فارس و از دفتر نمایندگی دبی وارد میشود. و به دلیل قوانین رسمی اداره بهداشت اغلب کشورها، و امارات، محصولات بهداشتی باید با برچسب و نوشتار رایج (بومی)آن کشور وارد شود، و نه به زبان اصلی.

 

به همین دلیل کمپانی فوراور و اوریفلیم امریکا، سفارشات و محصولات هر منطقه یا کشور را اختصاصی، چاپ و ارسال میکند.

 

 

چرا امکان پرداخت در محل وجود ندارد

 

تجربه نشان داده که شرایط سرویس پرداخت در محل اصولی نبوده و بیشتر استفاده کنندگان از این سرویس ناراضی بوده اند. یعنی هم بسته خرید اینترنتی دیر به دست مشتریان میرسد. هم این که شرکت پستی، شرایط سخت و هزینه زیادی را برای فروشنده ایجاد میکند که در نهایت باعث بالا رفتن قیمت کالاها و به ضرر طرفین معامله تمام میشود.

 

 

چرا اینماد نداریم

 

یکی از شرایط گرفتن نماد اعتماد اینترنتی یا همان اینماد برای محصولات گروه سلامت و بهداشت  این است که از وزارت غذا و دارو مجوز و تاییده داشته باشیم. اما اداره صنایع غذایی کشور فقط به دلیل امریکایی بودن این کالا ها اجازه تایید آنها را ندارد.

 


چرا این محصولات در دارو خانه و بازار نایاب است

 

فوراور  و اوریفلیم از معتبر ترین برند های جهان است که از سیستم بازار یابی شبکه ای قدرتمندی استفاده میکند. فروشندگان این محصولات اکثرن نمایندگی کمپانی هستند. و در بازار معمولی به فروش نمیرسد.

 

دارو خانه ها اجازه فروش محصولات بدون هولوگرام را ندارند. (جالب است بدانید محصولات مشابه، موجود در داروخانه ها اروپایی هسنتد و با هولوگرام. اما با این که قیمتها نسبتن برابری میکند، کیفیت آنها قابل مقایسه نیست

 

 

چرا قیمت ها در فروشگاه باران ، ارزانتر از همه جا است

 

برنامه فروش فروشگاه باران  بر اساس قیمت مناسب، نهایت کیفیت و بهترین خدمات، برای رضایت کامل مشتری طراحی و بنا شده. همچنین استفاده از مواردی مانند:

 

  استفاده از سیستم های نرم افزاری جدید برای کاهش هزینه و نیرو

 

 استفاده از سرویس های حمل و نقل ارزان و مطمعن

 

 

و دلیل دیگر آن سیاست کاری ما، یعنی "سود کمتر - فروش بیشتر" میباشد.

 


اعتبار سایت چیست

 

اعتبار درگاه زرین پال نیز مشهود و قابل ذکر است. زیرا سیستم بزرگ بین بانکی زرین پال از این قانون پیروی میکند که، در این نوع درگاه، پرداخت های انجام شده از طرف مشتری، تا مدتی در حساب زرین پال نگهداری شده و سپس به حساب فروشنده منتقل میشود، تا چنانچه مشتریان فروشگاه آنلاین به هر دلیلی محصولی دریافت نکرده باشند، بتوانند با ارایه کد پیگیری شفارش خود، مبلغ خود را از درگاه واسط، طلب کنند.


 

محصولات مشابه در بازار وجود دارد

 

با اطلاعات و آماری که در طول تجربه همکاران ما بدست آمده هنوز هیچ گونه محصول مشابه یا تقلبی، با ظاهر محصولات فوراور در بازار وجود ندارد. و نکته قابل توجه این است که بیشتر بسته بندی محصولات با یک فویل آلومینیومی با تصویر فوراور مهروموم شده اند و بدون جعبه یا کارتون مقوایی هستند.

 

نسخه یا روش مصرف تولیدات فوراور

 

محصولات شرکت فوراور کاملا طبیعی و گیاهی است هیچ یک از آنها با هدف درمان بیماری خاصی تولید نشده و فقط جهت تقویت، بهبودی و سلامتی بیشتر بدن است، "و البته به کمک داروهای درمانی می آید"  این فراورده ها در نهایت کیفیت، بدون عوارض جانبی و بدون ایجاد حساسیت هستند، و تقریبا همه افراد در هر شرایطی میتوانند از محصولات استفاده کنند.

 

بنا به دلایل گفته شده، روش مصرف و میزان مصرف مکمل ها و انواع محصولات زیبایی و سلامت فوراور  نیاز به تجویز نسخه و یا روش مصرف خاصی نداشته و همه افراد میتوانند از فواید آنها بهره مند شوند.

 

 

(برای استفاده از نهایت اثر بخشی محصولات، در دوره های منظم استفاده کنید)