web statistic
نوشیدنی پامستین

نوشیدنی پامستین

تومان345,000
قیمت بدون مالیات: تومان345,000
تولیدکننده:محصولات فوراور
کد محصول: 262
Stock Instock

Overview

Forever Pomesteen Powerکد 262آنتی اکسیدان‎ها برای سلامتی ما بسیار ضروری و حیاتی هستند. آن چه جای بحث و تردید دارد، این است که کدام مواد غذایی و خوراکی...

Forever Pomesteen Power

کد 262

آنتی اکسیدان‎ها برای سلامتی ما بسیار ضروری و حیاتی هستند. آن چه جای بحث و تردید دارد، این است که کدام مواد غذایی و خوراکی و میوه‎ها حاوی قویترین آنتی اکسیدان‎ها بوده و دارای بیشتری زانتنون هستند یا از بیشترین توانایی برای جذب رادیکال های اکسیژن برخوردارند. «فورِاوِر پامستین پاور» تمامی این خواص آنتی اکسیدانی را طبق فرمولی انحصاری، با آب میوه‎های طبیعی از جمله انار، گلابی، منگوستن هندی، تمشک، شاتوت، و هسته انگور ترکیب کرده است.

منگوستن هندی نیز یکی از میوه های محبوب در جنوب شرقی آسیاست. طعم این میوه آن قدر دلپذیر است که ملکه ویکتوریا آن را به عنوان میوه محبوب خود اعلام کرده و همین امر سبب شده که منگوستن هندی، لقب «ملکه میوه‎ها» را به خود بگیرد. توانایی این میوه در جذب رادیکال های آزاد بسیار بالاست و حاوی مقادیر فراوانی از زانتون‎های مفید برای بدن است. زانتون‎ها عضوی از خانواده خوراکی‎های میوه‎ای بوده و دارای قدرت آنتی اکسیدانیِ بسیار بالایی هستند. قدرت باورنکردنی آنتی اکسیدان هایی چون انار، منگوستن هندی، و مانند آنها را با «فورِاوِر پامستین پاور» تجربه کنید.

اما نکته بسیار مهم در مورد نوشیدنی «فورِاوِر پامستین پاور» آن است که میوه‎هایی را در ترکیب خود دارد که بیشترین توانایی در جذب رادیکال‎های آزاد را دارند. به طور خاص، آب انار دارای چنان توانایی بالایی از نظر آنتی اکسیدان بوده که این میزان توانایی آنتی اکسیدانی را حتی در چای سبز، شراب قرمز، یا آب پرتقال  نمی توان یافت. بعلاوه، این محصول سرشار از ویتامین ث است.

• محتوا: ۴۷۳ میلی لیتر

روش مصرف: قبل از مصرف تکان دهید، روزانه حدود ۳۰ میلی لیتر یا به میزان نیاز ترجیحاً  قبل از غذا، خنک بنوشید.


باتوجه به نوسان قیمت . قبل از سفارش حتما هماهنگ کنید

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب